Page 1 of 1

gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Thu Jun 08, 2017 10:44 am
by gsxraptor
Image
750 i/ö 4-1 pakosarja , ei laippoja

Image
i/ö ärrän sekalaista osaa.
-takatapit myyty-

Image
1100W cdi

Image
wesiärrä termari+letkut

Image
Image
wesiärrä jäähdytin+flekti


Image
wesiärrä virtalukko+avain

Image
i/ö virtalukko

Image
mittarinpyöritin , ei tietoa?

Image
wesiärrän jarrusatulat

Image
wesiärrän clipareita

Image
wesiärrän ohjausiskari

Image
wesiärrän takakatteet

Image
wesiärrän takaiskari + flekti

Image
750F takahaarukka,vetopakka+45 ratas

Image
750f takahäkki ja katteet



päivittelen osia sitä mukaa kun siivoilen tallia.

p-savossa leppävirralla.

nol4nol-7349306

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Sun Aug 06, 2017 8:04 pm
by gsxraptor
up

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Fri Oct 13, 2017 10:31 am
by gsxraptor
up

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Tue Oct 17, 2017 8:30 pm
by Kamikaze
Paljonko hintaa takajalkatapeilla runkoineen?

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Tue Oct 31, 2017 10:20 am
by gsxraptor
oisko 40e tapit ?

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Thu Nov 02, 2017 11:31 pm
by Kamikaze
Käy

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Thu Nov 09, 2017 2:00 pm
by gsxraptor
tapit myyty , loputkin sopivasti.

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Sat Dec 09, 2017 10:27 pm
by gsxraptor
päivitetty.

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Thu Jan 11, 2018 10:27 am
by gsxraptor
up

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Sun Feb 11, 2018 7:16 pm
by gsxraptor
i/ö johtosarja+cdi myyty, koko loppu könttä sopivasti..

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Thu Mar 08, 2018 11:24 am
by gsxraptor
mustat cliparit lähtöö , loputkin lähtis sopivasti!

Re: gsx-r i/ö +äffä + wesiärrä osia.

Posted: Sun Apr 15, 2018 10:12 am
by gsxraptor
edit: lisätty katteita,flektia,iskarit ym ym

soittaja on voittaja!